Список команд

Номер Країна Клас Назва команди Учасники Статус
2
MY Kalush
Ihor Velanyk | 2001
Denys Voitanyk | 1999
Pavlo Bezrukiy | 2001
Confirmed
3
MY SK "Suvorovets"
Andrii Shehovtsov | 2002
Mykyta Chernyshev | 2000
Oleksandr Iliuk | 2000
Confirmed
4
MY Khotstkum
Rostislav Yanush | 1999
Bohdan Varminskyi | 2000
Confirmed
5
MY Bukovyna-V&O
Vladyslav Mordasov | 1998
Oleh Leniuk | 1999
Confirmed
6
MY Bukovyna-Atlet-M-2
Oleksandr Greshnov | 2000
Vladislav Bilyi | 1999
Confirmed
7
MY Lucky team
Vadym Petrovych | 2000
Andrii Lypa | 2001
Confirmed
8
MY Dnipro - MY
Andrii Riabov | 2000
Kyrylo Babych | 2001
Confirmed
200
WY HP-Sport team
Jaana Olvet | 1995
Helis Pajuste | 1997
Confirmed
201
WY No Limits
Epp Paalberg | 1998
Kaisa Rooba | 1999
Confirmed
202
WY Galitsia
Jana Strochuk | 2000
Diana Skorodinska | 2002
Confirmed
203
WY SK "Suvorovets" Kherson
Viktoriya Lihtei | 2001
Yuliya Kobets | 1996
Elizaveta Zaitseva | 2001
Confirmed
204
WY Bukovyna -2K
Olha Ilkova | 2001
Alionka Nigda | 1998
Confirmed
205
WY HP-Sport Team Inferno
Kristin Viikmaa | 1998
Kadri Ustav | 1998
Confirmed
206
WY SMARTeam
Viktoria Tkachuk | 1996
Anastasiia Basiuk | 1997
Confirmed
207
WY Danger team
Darya Zapisochna | 1999
Alina Myroniuk | 2001
Confirmed
401
XY Bukovyna-Bacara
Nadiya Vakaryk | 1996
Olexandr Kolchanov | 1998
Confirmed
402
XY Dnipro Orient
Danylo Pereverziev | 1996
Anna Hudelaitis | 1998
Confirmed
404
XY Agroperevaga Sumy
Darja Lysjanskaja | 1998
Rostyslav Dovgopol | 1997
Confirmed
405
XY Bukovyna-Train XL
Orest Malovanyuk | 1997
Mariia Hoienko | 1999
Confirmed
406
XY Slavutych
Kateryna Kalchenko | 2002
Artem Sydorenko | 1999
Confirmed
407
XY Fortune
Alyona Kerbunova | 1998
Dmytro Kurochkin | 1998
Confirmed
408
XY Maximum Yunior
Andrii Vasilina | 2001
Olexandr Zheliznyak | 2002
Kristina Bober | 2000
Confirmed
600
MO ALL IN
Pēteris Grīviņš | 1985
Zigmunds Bībers | 1981
Confirmed
601
MO MÜRSK XII
Märt Roosaare | 1987
Siim Klais | 1986
Confirmed
602
MO 2B
Māris Bērziņš | 1980
Armands Broks | 1982
Confirmed
603
MO Compressport
Mykola Vikhtuk | 1982
Oleksandr Dmytruk | 1981
Confirmed
604
MO Dutch National Rogaining Team
Sever Latysov | 1998
Maxim Latysov | 2000
Sergej Latysov | 1967
Confirmed
605
MO AR team
Maksym Krasnopolskyi | 1991
Dmytro Kosytsin | 1986
Confirmed
606
MO NoExcuses
Aliaksei Hrabliuk | 1993
Herman Yulau | 1993
Confirmed
607
MO Õnnevalem
Ain Fjodorov | 1972
Sander Mirme | 1981
Confirmed
608
MO Poltava
Iaroslav Dobrenkyi | 1985
Igor Serdiuk | 1983
Confirmed
609
MO Czech team 1
Vaclav Kral | 1982
Miroslav Seidl | 1974
Confirmed
610
MO OC BSU
Aliaksei Memelau | 1988
Aliaksei Shvants | 1991
Confirmed
611
MO Nirvana Raid - Mico Team
Andrea Villa | 1989
Emiliano Corona | 1983
Confirmed
612
MO Priekā
Didzis Rozenbergs | 1985
Sandis Pētersons | 1981
Confirmed
613
MO Baltu lokys
Tomas Jasinevicius | 1981
Audrius Rudys | 1983
Confirmed
614
MO Academy
Mykola Hoienko | 1959
Dmytro Kvarta | 1994
Anton Puhovkin | 1991
Confirmed
616
MO To se ještě uvidí
Tomas Zelenka | 1990
Ales Balcar | 1986
Confirmed
617
MO BUG (Brest)
Aleksei Kopot | 1998
Oleg Kopot | 1974
Confirmed
618
MO Bukovyna-Voskhod
Ivan Andrusiak | 1995
Bohdan Hrelia | 1983
Confirmed
619
MO VM Team
Daniel Gîrboan | 1979
Florin Zbarcea | 1983
Confirmed
620
MO Salomon S-Lab
Sander Linnus | 1991
Timmo Tammemäe | 1984
Confirmed
621
MO Aligots - Tierra Trágame
Aurelio Antonio Olivar | 1968
Albert Herrero | 1982
Confirmed
622
MO Quick Pedals
Serhii Petkevych | 1983
Volodymyr Fedotenkov | 1992
Confirmed
625
MO O-Club
Artem Gorodynets | 1990
Ievgenii Tsyren | 1987
Confirmed
800
WO Khortytsia
Svitlana Martynova | 1984
Tetiana Perevalova | 1986
Confirmed
801
WO Jänene
Piibe Tammemäe | 1990
Eleri Hirv | 1988
Confirmed
802
WO SPLAV
FFF AAA | 1979
Nina Mikheeva | 1969
Confirmed
803
WO Izturiba Ladies
Dace Stipniece | 1976
Ieva Dobule | 1980
Confirmed
805
WO Astrovjuny
Tetiyana Rusovych | 1989
Kseniia Varavina | 1987
Confirmed