Teams

Number Country Team class Team name Participants Team status
1614
XV ENTREBALIZAS
PABLO ALONSO REGIDOR | 1970
CARO LLOP CALVO | 1978
Confirmed
1615
XV Bukovyna-Sirius
Daria Tomash | 1976
Oleh Lenyuk | 1975
Confirmed
1616
XV Transylvanian Vampires
Iuliu Dopovecz | 1964
Maria Ruxandra Dopovecz | 1964
Confirmed
1800
MSV Bukovyna-Sumy
Valerie Shulga | 1956
Myhailo Pugach | 1962
Confirmed
1802
MSV ASIE PIPARI
VIESTURS ZIEDIŅŠ | 1955
KAULAKANS ILMARS | 1955
DRUVENIEKS AIVARS | 1956
Confirmed
1803
MSV Festina Lente
Sulev Kuiv | 1956
Peep Eomois | 1955
Confirmed
1805
MSV KAMP 4 x 4
Maris Penkulis | 1957
Andris Kosmachevs | 1955
Confirmed
1806
MSV Rakvere Baseilo-Husqvarna team
Aleksander Pritsik | 1962
Jaak Rohtsalu | 1960
Confirmed
1807
MSV On-Sight Polska
Gabriel Bujakiewicz | 1963
Zbigniew Hornik | 1958
Confirmed
1808
MSV Lions.lv
Evalds Zogla | 1963
Andis Plakans | 1963
Confirmed
1809
MSV TutiVaps
Aivar Liivrand | 1962
Ivar Lai | 1962
Confirmed
2000
WSV Bukovyna-Volyn
Valentyna Bevzo | 1961
Tetyana Hutsalenko | 1957
Confirmed
2001
WSV Durbe & Kurmis
Gunta Lebedoka | 1954
Silvija Penkule | 1960
Confirmed
2002
WSV Kangdjoktjo
Vera Hajkova | 1955
Zuzana Setinkova | 1957
Confirmed
2200
XSV Alchevsk Wanderers
Yuriy Shur | 1953
Tetiana Drytova | 1951
Confirmed
2201
XSV Peterburg-Sochi
Sergey Cherkesov | 1956
Igor Komin | 1959
Anna Boiko | 1961
Confirmed
2202
XSV ORILCI DNIPRA
Olga Shram | 1961
Sergii Kasianenko | 1954
Natalia Kozatchenko | 1962
Confirmed
2203
XSV Līvāni
Gundega Jurāne | 1959
Varis Peisenieks | 1957
Jānis Turks | 1955
Confirmed
2204
XSV EnTavr
Tetyana Mitusova | 1958
Volodymyr Mitusov | 1956
Confirmed
2205
XSV TRUE STORY
ROLANDS LAVEIKIS | 1956
LIGITA GRUNDE | 1954
Confirmed
2206
XSV Kalliany-Kalliany
Rainer Kalliany | 1958
Susanne Kalliany | 1959
Confirmed
2208
XSV UR2ON
Olga Lavrinovich | 1950
Oleg Ivshin | 1957
Confirmed
2209
XSV ELFI
Imants Čaklis | 1956
Alīda Ābola | 1954
Confirmed
2400
MUV POLET
Yuriy Butakov | 1950
Anatoliy Vasilyev | 1948
Confirmed
2401
MUV Stumps
Yrii Kolosary | 1950
Alexander Avilov | 1950
Confirmed
2402
MUV Bukovyna-MUV
Georgii Bordiyan | 1950
Tanasii Makoviichuk | 1949
Confirmed
2403
MUV Kiysvet
Andriy Dudin | 1941
Viktor Baranovskyi | 1940
Confirmed
2404
MUV Bukovyna-Podillya
Vasyl Kotuzyak | 1946
Oleksandr Kraiushyn | 1947
Confirmed
2405
MUV Zelesta
Viktor Nagorskiy | 1936
Marat Vyshnevyi | 1932
Confirmed
2800
XUV Pofigisty
Tetiana Klepikova | 1953
Vasiliy Rublevskiy | 1950
Confirmed
2801
XUV Dnepr
Stefan Radovych | 1952
Tamara Baibuz | 1951
Confirmed
2802
XUV POBEDA
Valentyna Koriakova-Savoicka | 1949
Vladimir Musatov | 1953
Confirmed
2803
XUV Gop stop
Halyna Khoruzhenko | 1953
Leonid Khoruzhenko | 1948
Confirmed