Teams

Number Country Team class Team name Participants Team status
806
WO Vilnius ZZ girls
Neringa Zemaityte | 1985
Inga Zvinyte | 1978
Confirmed
807
WO Gorgany
Olha Cheberakha | 1983
Olena Dotsenko | 1987
Confirmed
808
WO Krakow-Dnepr
Olga Kulikova | 1988
Yuliia Kravchuk | 1994
Confirmed
809
WO Energy girls
Tetiana Ufimtseva | 1986
Katerнna Dzema | 1994
Confirmed
810
WO NUTREND Dnipro AR Team
Maryna Burchak | 1988
Alona Filippi | 1986
Confirmed
1000
XO Bukovyna-Atlet-M-1
Sergei Vasilkov | 1981
Anna Marchenko | 1987
Myhailo Arsenyuk | 1968
Confirmed
1001
XO ESTO ERC Team
Toomas Marrandi | 1979
Anneken Lemberg | 1977
Confirmed
1002
XO Smeshariki
Olena Babych | 1982
Kiril Odnokoz | 1986
Confirmed
1003
XO wAlts
Kristine Veisberga-Medne | 1981
Artis Mednis | 1974
Confirmed
1004
XO Bukovyna-Kuluar-TURcool
Natalia Shelepyuk | 1994
Artem Krylyuk | 1985
Dmytro Sandul | 1985
Confirmed
1005
XO Spiridusii CPNT
Mihaela Madalina Iliuta | 1985
Mihai Alexandru Biolan | 1991
Petre Cornel Spiridon | 1980
Confirmed
1007
XO Karpaty
Ivanna Melnycka | 1993
Andriy Hudz | 1995
Confirmed
1008
XO НАВЕЕТ
Dzmitry Palonski | 2000
Yauheni Vasilchanka | 1995
Tatsiana Yafremava | 1997
Confirmed
1009
XO 1-1-1
Sanita Ivanova | 1990
Kalvis Upītis | 1989
Confirmed
1010
XO side by side
Einārs Masteiko | 1972
Elīna Masteiko | 1984
Confirmed
1011
XO HP-Sport team Plus
Heleri Pajuste | 2007
Heiki Pajuste | 1970
Confirmed
1012
XO SareptaEnergy
Anastasiya Solomennova | 1984
Evgeniy Kulepov | 1986
Confirmed
1013
XO OC Wolf Lutsk (ukr)
Irina Voitovych | 1986
Artem Slotin | 1990
Taras Melnyk | 1993
Confirmed
1014
XO TIMA
Nataliia Tyshchenko | 1986
Serhii Mashynskyi | 1988
Confirmed
1015
XO ORIENT
Oleksandr Kilnitskyi | 1989
Kateryna Kilnitska | 1990
Roman Zazherylo | 1993
Confirmed
1016
XO We Have The Best Planning
Olga Andrejeva | 1982
Neeme Loorits | 1968
Confirmed
1017
XO Maximum
Yulia Yanchuk | 1992
Andrii Biltse | 1991
Confirmed
1202
MV Keset Loojangut
Heno Ivanov | 1976
Raul Kangur | 1970
Confirmed
1203
MV GREENYARD
Renārs Skudra | 1977
Viesturs Šlosbergs | 1977
Confirmed
1204
MV SVS
Volodymyr Shpetnyy | 1969
Sergey Sirinok | 1973
Confirmed
1205
MV i Tuscania Adventure Team
Marco Castagneri | 1960
Federico Caldini | 1975
Confirmed
1206
MV Izturība
Artis Dobulis | 1975
Edgars Bremze | 1974
Confirmed
1208
MV NafarroaKE / CDNavarra
Jorge Urquizu | 1970
Eric Colon | 1974
Roberto Pascual | 1969
Confirmed
1210
MV Lupus Extreme
Mika Talvisilta | 1971
Janne Snellman | 1975
Confirmed
1211
MV JuMi-Force aka Stiffness is Power
Juha Skinnari | 1971
Mikko Eklund | 1975
Confirmed
1212
MV Suunta 2000
Mikko Vapa | 1977
Marko Vapa | 1977
Confirmed
1213
MV 4EST Runners
Jaak Väärsi | 1963
Lauri Lahtmäe | 1968
Confirmed
1214
MV Two Captains
Viktor Kramarenko | 1964
Andrii Lytvyn | 1973
Confirmed
1401
WV KAUTKURTEPAT
Lāsma Šlosberga | 1971
Santa Blūma | 1971
Confirmed
1402
WV Rändajad
Evelyn Himma | 1972
Merike Mets | 1969
Confirmed
1403
WV Ehtel & Riika
Ehtel Taevere | 1969
Riika Ploompuu | 1970
Confirmed
1404
WV AI, Latvia
Aiva Jakovela | 1977
Ildze Straume | 1974
Confirmed
1600
XV Isostar Latvia
Irita Pukite | 1974
Guntars Mankus | 1969
Confirmed
1601
XV knapie
Ineta Bārdiņa | 1974
Mārtiņs Dravants | 1977
Confirmed
1602
XV Mona V
Baiba Ozola | 1964
Janis Nagelis | 1960
Confirmed
1604
XV Sääsehirm
Tarvo Joeste | 1970
Merle Lilleoru | 1977
Confirmed
1605
XV AUTOSTARTS.LV
AIVARS Lapa | 1969
Marita Lapa | 1970
Confirmed
1606
XV Romanichi
Ilva Koskina | 1974
Romans Koskins | 1975
Confirmed
1607
XV Taka X
Inese Midrijāne | 1963
Jānis Pētersons | 1969
Confirmed
1608
XV 4L
Lea Leppik | 1965
Lauri Leppik | 1964
Confirmed
1609
XV No to LU
Urszula Trykozko | 1969
Leszek Herman-Iżycki | 1958
Confirmed
1610
XV Libahunt Mix
Mairolt Kakko | 1968
Heidi Sild | 1973
Veikko Tamlak | 1968
Confirmed
1611
XV Arterium
Nataliia Zvolinska | 1975
Sergii Sur | 1961
Confirmed
1612
XV Team Tilda
Päivi Kärkkäinen | 1965
Einar Luup | 1965
Confirmed
1613
XV ALIGOTS CATALUNYA
RAQUEL FONT | 1978
MARC AMAT | 1973
Confirmed